Інформація про надання гранту для студентів Сумської області на сплату навчання

Дата: 10.04.2018 11:58

“До увагистудентів Вільшанської громади Сумської області очної та заочної форми навчання, державних та комерційних вищих навчальних закладів України.

Запрошуємо Вас взяти участь уконкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату 1 року навчання в ВНЗ.
Участь уконкурсі безкоштовна.
Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищихнавчальних закладах.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua

З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні”

Сподіваємось, що саме ваші студенти стануть переможцями й отримають сплату навчання.
Якщо необхідно – можемо надати більше інформації про конкурс, умови чи відповісти на запитання.

Дякуємо за підтримку нашого соціального проекту та за те, що допомагаєте робити Україну кращою!