Відділ освіти молоді та спорту Вільшанської сільської ради інформує

Дата: 08.11.2019 10:30

Відділ освіти молоді та спорту Вільшанської сільської ради інформує жителів Вільшанської  об'єднаної територіальної  громади  про те, що, з метою участі молоді у процесі розроблення та  прийняття  нормативних актів щодо вирішення питань місцевого значення у молодіжній сфері та контролю за їх виконанням, Вільшанською  сільською радою та її посадовими особами  буде створено молодіжну раду.

Запрошуємо   жителів громади  віком  від 14 до 35 років долучитися  до розроблення  Концепції молодіжної політики  Вільшанської  сільської ради та  стати членами ініціативної групи.

Для цього потрібно до 13 листопада 2019 року зареєструватися  за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdmOFPi-2-Ut2bOWR-mWAGuuYZGW4wxnksRbQnGi_wnaU21mQ/viewform?usp=sf_link

Про  час  та  місце  засідання  ініціативної групи буде повідомлено кожного, хто зареєструється  за  вищезазначеним  посиланням.