A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вільшанська громада
Сумська область, Роменський район

Список ​ працівників апарату Вільшанської сільської ради

Апарат ради

1

Мельніков Михайло Віталійович

Сільський голова

2

Криштоп Світлана Василівна

Секретар Вільшанської сільської ради

3

Демиденко Олексій Миколайович

В.о. старости Великобудківського старостинського округу

4

Дяченко Юрій Васильович

В.о. старости Деркачівського старостинського округу

5

Рябченко Павло Федорович

В.о. старости Зеленківського старостинського округу

6

Тимченко Світлана Григорівна

В.о. старости Козельненського старостинського округу

7

Захарченко Валентина Петрівна

Головний спеціаліст з публічних закупівель

Відділ Фінансово-господарського забезпечення

8

Шевченко Ганна Яківна

Начальник відділу фінансово-господарського забезпечення

9

Циганій Наталія Іванівна

Головний спеціаліст (бухгалтер) відділу фінансово-господарського забезпечення

10

Дейнека Віктор Миколайович

Головний спеціаліст (бухгалтер) відділу фінансово-господарського забезпечення

Управління фінансів та економічного розвитку

11

Тимченко Олена Василівна

Начальник управління

12

Козловський Максим Леонідович

Головний спеціаліст (бухгалтер)

Відділ організаційно-кадрової роботи, правового забезпечення та державної реєстрації

13

Коренева Катерина Василівна

Начальник відділу

14

Криштоп Олена Іванівна

Державний реєстратор

15

Петренко Сергій Валерійович

Спеціаліст 1 категорії

ЦНАП

16

Моринець Людмила Олександрівна

Адміністратор ЦНАП

Відділ земельних відносин, архітектури, житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій та комунальної власності

17

Кущенко Олександр Васильович

Начальник відділ земельних відносин, архітектури, житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій та комунальної власності

18

Носаль Микола Дмитрович

Спеціаліст-землевпорядник відділу земельних відносин, архітектури, житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій та комунальної власності

19

Сич Ніна Миколаївна

Спеціаліст-землевпорядник відділу земельних відносин, архітектури, житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій та комунальної власності

Відділ культури та туризму

20

Подоляка Лариса Миколаївна

Начальник відділу культури та туризму

21

Шевчук Ольга Дмитрівна

Спеціаліст відділу культури та туризму

Відділ праці та соціального захисту

22

Дремова Людмила Михайлівна

Начальник відділу праці та соціального захисту

23

Поповченко Наталія Олександрівна

Інспектор з соціальних питань

24

Сороколіт Тетяна Іванівна

Інспектор з соціальних питань

Відділ освіти, молоді та спорту (юридична особа)

25

Токаренко Олександр Іванович

Начальник відділу освіти, молоді та спорту

26

Іземенко Світлана Михайлівна

Головний спеціаліст (з освітньої роботи)

27

Канівець Наталія Миколаївна

Провідний спеціаліст (з освітньої роботи)

28

Акімов Ростислав Валентинович

Спеціаліст (з освітньої роботи)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь