Рішення 28 сесії сільської ради 7 скликання 2019 рік

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Вільшанської сільської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2019 року

2. Про затвердження рішення виконкому Вільшанської сільської ради від 07.10.2019 № 1/12 «Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

4. Про розгляд повідомлення начальника відділу освіти, молоді та спорту Вільшанської сільської ради Токаренка О.І.

5. Про втрату чинності рішення двадцять п’ятої сесії сьомого скликання від 10.07.2019 № 25/2

6. Про підтримку звернення Сумської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з приводу необхідності утворення на території Сумської області 5 районів

7. Про затвердження Положення проздійснення закупівель товарів, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" із застосуванням електронного каталогу “Prozorro Market”

9. Про відрядження сільського голови Мельнікова М.В.

10. Про затвердження протоколу конкурсної комісії з добору земельних ділянок та /або прав на них , які виставляються окремими лотами, виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах

11. Про затвердження протоколу конкурсної комісії з добору земельних ділянок та /або прав на них , які виставляються окремими лотами, виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах

12. Про внесення змін до договору оренди землі за № б/н від «19» травня 2014 року

13. Про розгляд клопотання Відділу Держгеокадастру в Недригайлівському районі

14. Про надання одноразової грошової допомоги у зв'язку з тяжкою хворобою гр. Шевченко М.Я.

15. Про виключення з Переліку земельних ділянок, які підлягають для продажу на земельних торгах у формі аукціону

16. Про надання дозволу на поділземельної ділянки комунальної власності гр. Ворожці О.О.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Жовтоніжку В.О.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Дяченко Д.І.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кужелю О.М.

20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) з метою передачі у власність Захарченку Г.І.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою гр. Борисенко Т.Г.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою гр. Каплун Н.М.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою гр. Мартиненка М.Г.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою гр. Расенко Г.Г.

25. Про дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Руденко Н.О.

26. Про розгляд заяви гр. Нікодіної Я.І.

27. Про розгляд заяви гр. Олійник Я.В.

28. Про розгляд заяви гр. Умарової В.В.

29. Про заяви громадян щодо видачі довідок про склад сім’ї для оформлення житлових субсидій

РЕЗУЛЬТАТИ ВІДКРИТОГО ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ