A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вільшанська громада
Сумська область, Недригайлівський район

Новини

Новий шкільний автобус для Вільшанської ЗОШ

     Непересічною подією для Вільшанської  об'єднаної територіальної громади стало придбання нового шкільного автобуса для Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад). Автобус було придбано на умовах співфінасування бюджету Вільшанської сільської об'єднаної територіальної громади та державного бюджету. З бюджету громади виділено 555 тис.грн.

16:17 30.09.2020

Шановні працівники бібліотек

      Щороку золотої осінньої пори бабине літо приносить нам два гарних свята  – Всеукраїнський день бібліотек та Віри, Надії,Любові і матері їх Софії .      «Бібліотека – це гербарій почуттів, пристрастей, вмістилище, де зберігаються взірці мудрості і культури усіх цивілізацій!» доречно стверджував Поль Клодель.      Протягом багатьох століть роль книги і бібліотеки у духовному становленні людства залишаються неперевершеними. Святкуючи цей день, ми відзначаємо високу цінність бібліотек у вільному та відкритому інформаційному суспільстві. Всеукраїнський день бібліотек –  це, перш за все, професійне свято великого, духовно багатого колективу бібліотечних працівників, справжніх помічників та порадників на шляху до вершин знань і процвітання країни.     Шановні бібліотекарі! Ви з високою відповідальністю служите найшляхетнішій справі і гідні найщирішої вдячності за терпіння, мудрість і вірність обраній професії.    Сьогодні бібліотекар – це не тільки зберігач документального культурного надбання, зосередженого у фондах бібліотек, знавець книги, літератури, вихователь культури читання, а й аналітик, котрий вміє вести інформаційний пошук, оцінювати якість інформаційних ресурсів, навігатор і посередник у системі комунікацій, і традиційно –  відданий справі сподвижник, професіонал, надійний і безкорисливий порадник користувача.      Вітаючи вас з  професійним святом, хочеться побажати вам нових трудових звершень, успіхів у вашій нелегкій але почесній справі, невичерпної енергії, оптимізму, міцного здоров'я, щасливої долі, родинного тепла, і багато-багато вдумливих, допитливих, розумних, талановитих і добрих серцем читачів.     Хай мрії збуваються!  Нехай вам завжди всміхається доля, на довгих стежинах життєвої ниви нехай супроводжує вас Віра у власні сили,  Надія на те, що наша праця буде гідно поцінована, Любов і повага користувачів, Мудрість у здійсненні великих задумів і планів.     Нехай життя дарує Вам радість, а читачі - вдячність. Нехай Вашою подвижницькою працею повниться духовна скарбниця нашого народу.  

16:43 29.09.2020

Трагедія Бабиного Яру

Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айнзанцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва. Жертвами нацистів стали євреї, роми, радянські військовополонені, українські націоналісти, пацієнти київської психіатричної лікарні, в’язні Сирецького табору. Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених.

09:45 29.09.2020

СУМЩИНА ПОСІЛА ІІ МІСЦЕ У РЕЙТИНГУ ШКІЛ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗНО

У рейтингу шкіл за результатами ЗНО Сумська область посіла друге місце. Серед ключових показників: кількість шкіл, середній бал ЗНО, кількість учнів, проведених тестів та відсоток складення ЗНО. Сумщина має відповідні показники: шкіл – 269, бал ЗНО – 124,5, учнів – 5 293, тестів – 12762, відсоток складення ЗНО – 90%.

09:10 24.09.2020

Студенти Сумської області запрошуються взяти участь у грантовому конкурсі

У межах соціального проєкту для студентів «Scholarship в Україні» стартував ІV конкурс для студентів коледжів, технікумів та центрів ПТО України. Призовий фонд цього конкурсу складає 28 000 грн. (переможець отримає оплату одного року у своєму навчальному закладі або оплату освітніх курсів).

12:33 22.09.2020

День партизанської слави України!

22 вересня ми з вдячністю і любов’ю вшановуємо колишніх партизан і підпільників, усіх, хто в роки Другої світової війни став до нерівного бою.

08:15 22.09.2020

Плідна співпраця Вільшанської громади з СТОВ «Дружба Нова» (Кернел)

       Протягом всього періоду співпраці з Вільшанською громадою, СТОВ «Дружба Нова» (Кернел) зарекомендувала  себе, надійною соціально- відповідальною компанією, яка вкладає значні кошти в покращення інфраструктури сіл,  в урізноманітнення спортивного  і  культурного життя громади. Плідна і конструктивна співпраця з цим підприємством дає можливість втілювати в життя чимало корисних справ. Це і ремонти об’єктів  соціальної сфери: школи, будинків культури, ФАПів і ФП,  ремонти доріг між населеними пунктами,  придбання матеріалів для ремонту дорожнього покриття сільських вулиць, благоустрій сільських кладовищ, проведення різноманітних культурно-мистецьких заходів – святкових концертів, Днів села тощо.  Технікою, яка надається товариством виконується безліч різноманітних робіт.  Вже  більше року працюють на роботах з благоустрою населених пунктів сільської ради передані громаді  СТОВ «Дружба Нова» (Кернел)  трактор  МТЗ-80 та автомобіль  САЗ - 3307. Цією технікою вивозиться сміття, косяться бур’яни, а товариство забезпечує її паливно-мастильними матеріалами. 

11:15 15.09.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь