Вільшанська громада
Сумська область, Роменський район

ОГОЛОШЕННЯ

Цінова пропозиція на закупівлю електричної енергії

Державне підприємство «ІНФОТЕХ» (далі – ДП «ІНФОТЕХ», Підприємство) є державним комерційним підприємством, що засноване на державній власності (100 % належить державі) та належить до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України. ДП «ІНФОТЕХ» має позитивний досвід у багатьох сферах господарювання, в тому числі таких як: комп’ютерне програмування, поліграфічна діяльність, телекомунікаційні послуги, постачання електричної енергії споживачам. Підприємство, виступаючи як надійний Постачальник, має можливість (в т.ч. ліцензію, персонал, технічні потужності та фінансові ресурси) та відповідає всім необхідним умовам для постачання вам електричної енергії у необхідних обсягах, на лояльних умовах та відповідно до ваших потреб на даний час. Також, ДП «ІНФОТЕХ», вже успішно здійснює постачання електричної енергії військовим частинам, медичним закладам, підрозділам Національної поліції України та іншим установам і організаціям, які задіяні в забезпеченні та підтриманні обороноздатності нашої держави. У часи, коли інші постачальники, у зв’язку зі стрімким підняттям ціни або відсутністю фінансування, відмовлялися від постачання електричної енергії своїм споживачам, Підприємство, продовжувало сумлінно виконувати свої зобов’язання за укладеними договорами (незважаючи на відсутність фінансування у споживачів упродовж кількох місяців) та не розірвало жодного договору. Пропонуємо вам здійснити закупівлю електричної енергії з застосуванням у договорі формульного ціноутворення. Враховуючи, що вартість електричної енергії змінюється щомісяця, тому і формульне ціноутворення не може бути величиною сталою, а повинно бути динамічним та відповідати реаліям ринку. Вартість за 1 кВт*год електричної енергії буде визначатися кожного місяця та буде залежати від середньозваженої ціна на ринку «на добу наперед» (далі - РДН) за повний місяць постачання електричної енергії. Середньозважений РДН визначається на офіційному сайті «Оператора ринку» за посиланням https://www.oree.com.ua/.

09:47:07 28.06.2024

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ ПСИХОЛОГІВ

Координаційним центром з надання правничої допомоги в період з 12 червня по 07 серпня 2024 року оголошено конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги (далі – конкурс з відбору психологів).

13:29:24 27.06.2024

Планове відключення електроенергії 21-06-2024 08:00 по 15:00

АТ "Сумиобленерго" повідомляє про тимчасову перерву в електропостачанні за адресами: ВІЛЬШАНА: вулиця Ріпки 4; вулиця Шкільна 17,19,20,21,24,26,28,30,32,36 Дата/час перерви: з 21-06-2024 08:00 по 21-06-2024 15:00 Причина :Відключення споживача від електричної мережі Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

09:01:20 14.06.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ

Приватне сільськогосподарське  підприємство "Слобожанщина Агро" доводить до  відома, що на полях які знаходяться на території Вільшанської  громади буде здійснюватися обприскування  посівів сільськогосподарських культур (кукурудза) препаратами дозволених для використання в Україні (Лаудіс 0,5кг/га, Меро 1,5л/га, Росток Цинк1л/га). Дані роботи будуть проводитися у вечірні та ранкові години з 13.06.2024 по 16.06.2024р.

09:40:56 12.06.2024

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Вільшанскої сільської ради проводить актуалізацію даних в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Вільшанскої сільської ради проводить актуалізацію даних в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

14:32:00 30.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь