ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 2020

22.01.2020

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою гр. Демиденку М.П.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Каплун Н.М.

20.01.2020

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Захарченку Г.І.

15.01.2020

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Володіній У.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Головченко К.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грицика К.Г.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Косенко П.Ф.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кульбачній Т.Д

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рукавічніковій М.В.

14.01.2020

Звіт про виконання Програми економічного і соціально-культурного розвитку Вільшанської сільської ради на 2019 рік

Звіт сільського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Вільшанської сільської ради у 2019 році

Про затвердження програми благоустрою населених пунктів Вільшанської сільської ради на 2020 рік

Про затвердження програми розвитку культури у Вільшанській сільській раді на 2020 рік

Про затвердження програми розвитку місцевого самоврядування у Вільшанській сільській раді на 2020 рік

Про затвердження програми відзначення у Вільшанській сільській раді державних та місцевих свят, історичних подій, знаменних і пам’ятних дат та інших заходів на 2020 рік

Про затвердження програми соціального захисту окремих категорій населення Вільшанської сільської ради на 2020 рік

Про затвердження програми економічного і соціально-культурного розвитку Вільшанської сільської ради на 2020 рік

08.01.2020

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Політун О.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Політун В.М.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дворник Г.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дворник В.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федан С.М.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Скорік Г.В.

03.01.2020

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Берку М.М.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Берко Н.О.

Про затвердження переліку об'єктів та видів громадських робіт для відбування адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт на 2020 рік.

Про розгляд клопотання Відділу Держгеокадастру в Недригайлівському районі

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Святцю В.О.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Святцю О.О.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шаповалу В.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевченку А.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Балій О.П.

Про розгляд клопотання Відділу Держгеокадастру в Недригайлівському районі

Про розгляд заяви гр. Ярошенка В.Ф.