Звернення громадян:

Секретар Вільшанської сільської ради Криштоп Світлана Василівна - відповідальна за роботу із звернень громадян.

Адреса: 42127 вул. Київський шлях, с. Вільшана, Недригайлівського району Сумської області
Телефони: (05455) 5-63-79, 5-61-41
E-mail: vilshrada@ukr.net

нормативно-правова база:

Закон України "Про звернення громадян"

Електронні петиції

Дані про електронні петиції.
Протягом 2019 року до виконкому Вільшанської сільської ради електронні петиції не надходили.

Про затвердження заходів щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення

Г Р А Ф І К проведення особистого прийому громадян головою та секретарем виконавчого комітету Вільшанської сільської ради на 2020 рік

ЗРАЗОК НАПИСАННЯ ЗВЕРНЕННЯ

Вимоги до електронного звернення