Базове відстеження

ЗВІТ
про базове відстеження результативності регуляторного акту рішення Вільшанської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Вільшанської сільської ради на 2019 рік»

ЗВІТ
про базове відстеження результативності регуляторного акту рішення Вільшанської сільської ради «Про встановлення розміру транспортного податку на території Вільшанської сільської ради на 2019 рік»

ЗВІТ
про базове відстеження результативності регуляторного акту рішення Вільшанської сільської ради «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Вільшанської сільської ради на 2019 рік» рішення Вільшанської сільської ради «Про Положення про особливості справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності на території Вільшанської сільської ради на 2019 рік»

ЗВІТ
про базове відстеження результативності проекту регуляторного акту «Про встановлення плати за землю на території Вільшанської сільської ради»

ЗВІТ
про базове відстеження результативності проекту регуляторного акту «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Вільшанської сільської ради»

ЗВІТ
про базове відстеження результативності проекту регуляторного акту «Про встановлення транспортного податку на території Вільшанської сільської ради»

ЗВІТ
про базове відстеження результативності проекту регуляторного акту «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Вільшанської сільської ради»