Управління юстиції інформує

БАЖАННЯ БАТЬКА ПОЇХАТИ ЗА КОРДОН НАПОВНИЛО БЮДЖЕТ РОДИНИ НЕСПЛАЧЕНИМИ КОШТАМИ

Зневага до потреб дитини викликає осуд оточуючих та провокує настання небажаних наслідків. Одним з найчастіших проявів ігнорування інтересів дитини є несплата аліментів, яка занурює родини у фінансові прірви.

11:04 15.11.2019

У СУМАХ ПРАЦЮЮТЬ УНІКАЛЬНІ КОНСУЛЬТАНТИ – СІМЕЙНІ РАДНИКИ

В обласному центрі Сумщини вже декілька місяців поспіль працює ініціатива Міністерства юстиції України «Сімейні радники», яка спрямована на налагодження взаєморозуміння у родинах, удосконалення форм і методів надання громадянам правової допомоги.

15:32 14.11.2019

ЧОМУ АЕРОПОРТ СТАВ КІНЦЕВОЮ ТОЧКОЮ ПОДОРОЖІ МЕШКАНЦЯ СУМЩИНИ?

Часу завжди стає шкода, зокрема тоді, коли розумієш, що витратив його нераціонально. Особливо це стосується деяких батьків, які повинні виплачувати аліменти, але щомісячно ігнорують виконання свого обов’язку.

10:31 14.11.2019

ВЧИНЕНЕ МАТІР’Ю АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ ПОВЕРНУЛО ДІТЯМ КОШТИ

На Кролевеччині 4 маленьких дітей зростали у прийомній родині, їх мати була позбавлена батьківських прав, а тато за станом здоров’я не міг забезпечити їм належний догляд. Аліменти сплачувались лише чоловіком, кошти на які відраховувались з його пенсії. Жінка у свою чергу долучатися до виховання малечі не бажала, тому не обтяжувала себе працею та не перераховувала кошти.

10:59 12.11.2019

БАЖАННЯ БАТЬКА ПОЇХАТИ ЗА КОРДОН НАПОВНИЛО БЮДЖЕТ РОДИНИ НЕСПЛАЧЕНИМИ КОШТАМИ

10:55 08.11.2019

СУБСИДІЯ КОШТУВАЛА МЕШКАНЦІ СУМЩИНИ 25 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Субсидія – грошова допомога, яка надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг. Проте не всі громадяни можуть отримати таку фінансову підтримку від держави – мешканцям Сумщини, які мають заборгованість по сплаті аліментів понад 3 місяці, житлова субсидія не призначається.

10:12 07.11.2019

30-РІЧНИЙ ЛИСТОПАД ЗАСЯЯВ ЧИСТИМИ ПЕРЛИНАМИ

Обряди ювілейних весіль, що проводяться у відділах реєстрації актів цивільного стану Сумщини, зачаровують своєю красою і неповторністю моменту, коли подружжя знову повертаються у день народження своєї родини.

13:54 06.11.2019

ЗМІНИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ – ЧЕРГОВИЙ КРОК НА ШЛЯХУ ВИКОРІНЕННЯ РЕЙДЕРСТВА

Законопроєкт № 1056-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності», який набув чинності 2 листопада 2019 року, встановлює ряд дієвих антирейдерських запобіжників. Документ не тільки чітко визначає лімітовані повноваження державних реєстраторів, а й містить категоричні методи боротьби з рейдерством. Основні положення закону:

13:51 05.11.2019

ОБМЕЖЕНІ ПРАВА ЖИТЕЛЯ ЛЕБЕДИНЩИНИ СТАЛИ ГАРАНТІЄЮ ПОВЕРНЕНОГО 57-ТИСЯЧНОГО БОРГУ

На жаль, розлучення батьків Дениса на Лебединщині стало однією із причин, які порушили економічні права малолітнього сина. Батько залишив родину та понад 2 роки не згадував про життя хлопця.

08:52 05.11.2019