Свято у Родинному колі

Дата: 28.03.2018 10:00

Фото без описуВесна – чарівна пора року! Вона пробуджує все живе від зимового сну.  І хоча в цьому році зима не поступається весні, але сонячні промені пробиваються крізь хмари, проганяючи холод. Не даремно на початку весни відзначається одне з найдивовижніших свят. Свято жінки, матері,берегині!!!

Ось і в наш садочок 16 березня дітки запросили своїх мам, бабусь, сестричок щоб привітати с таким чудовим весняним днем.

Наші вихованці старанно готували святковий концерт. Вітали гостей віршиками, піснями, таночками, веселими іграми та конкурсами для матусь. Ще дітки привітали своїх мам подаруночками, які вони виготовили власноруч на заняттях з апеляції. А на сам кінець теплими словами дорогих гостей, усіх присутніх жінок та маленьких вихованець привітала завідуюча дитячим садком Наталія Миколаївна.