БЕЗВІДПОВІДАЛЬНА ПОВЕДІНКА БАТЬКІВ – БОЛЮЧИЙ УДАР ПО ДИТЯЧИХ СПОДІВАННЯХ

Дата: 17.04.2018 15:11

На чоловіка з Охтирщини, чиє прізвище потрапило до Єдиного реєстру боржників чекала не лише заплямована репутація. Обмеження у праві керування транспортними засобами, виїзду за межі України, полювання та користування зброєю і останній «штрих» - арешт коштів, змусили батька згадати про сина та переосмислити свою безвідповідальність.
Коли фахівці юстиції Сумщини своїми діями «перекрили кисень» боржнику, той вже на наступний день сплатив на користь своєї дитини понад 41 тисячу гривень.
Нагадуємо, з 06 лютого 2018 року законодавчо посилено відповідальність за несплату аліментів, зокрема, запроваджені нові засоби примусового виконання рішень, які можуть вживатися тільки до боржника, в якого наявна заборгованість зі сплати аліментів у розмірі, що сукупно перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.
Закон – один для всіх!