Ігровий майданчик

Дата: 11.05.2018 14:25

Наприкінці 2017 року, завдяки коштам виділеним з державного бюджету за сприянням народного депутата України Лаврика Миколи Івановича для Вільшанського дошкільного навчального закладу «Ромашка» були придбане нове сучасне ігрове обладнання на загальну суму 80,0 тис. грн. Несприятливі погодні умови не дозволили відразу його встановити, але малеча з нетерпіння чекала на цю подію. І от навесні 2018 року нові ігрові майданчик засяяли різнобарв’ям кольорів на подвір’ї закладу.

Нові дитячі майданчики – це ціле містечко, у якому можна проводити  цікаві квести, ігри та забави, дарувати дітям щасливе та яскраве дитинство. Вони створили для дітей всі умови для радісного та повноцінного розвитку, зробили прогулянки на свіжому повітрі більш цікавими та корисними,  покращили умови дозвілля дітей.

А головне вони є безпечними для дітей і відповідають сучасним європейським стандартам.