ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ  ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 25.05.2018 14:13

ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ

ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ

Мобільна група у складі фахівців юстиції Сумщини та місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги сьогодні завітала до жителів Калінінської та Московської сільських рад, що на Липоводолинщині.

Громадян цікавили питання оформлення спадщини, права власності на земельну ділянку, стягнення аліментів, узаконення самочинного будівництва, оформлення та перерахунок пенсії, а також призначення житлових субсидій на осінньо-зимовий період.

Щоб отримати відповіді на хвилюючі правові питання від фахівців обласної юстиції, мешканці, не вагаючись, залишають домашні справи і поспішають до сільської ради. Це дуже приємна тенденція, адже наше завдання –надання дієвої допомоги кожному і зробити Україну сильною та захищеною правовою державою.

Юстиція – відкрита для людей!