ПЕРЕВІРЯЮЧИ, НАВЧАЄМО

Дата: 29.05.2018 17:04

Один із важливих напрямів роботи юстиції Сумщини – перевірка з питань правової роботи і систематизації законодавства та дотримання органами виконавчої влади норм законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.
Перевіряючи в Білопільській районній державній адміністрації та її структурних підрозділах вищезазначені напрямки роботи, спеціалісти юстиції Сумщини провели стажування відповідальних за цю роботу. Було опрацьовано зміни до чинного законодавства, а також помилки та недоліки, які були виявлені під час перевірок.
Фахівці обласної юстиції провели для працівників адміністрації семінар, на якому детально обговорили зміст і напрями поширення національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» – його змістовні тематичні аспекти підвищать рівень правової освіченості наших громадян.
Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» на сайті http://pravo.minjust.gov.ua/.

Фото без опису              Фото без опису