Свято Дня села Деркачівка

Дата: 17.07.2018 15:15

Святкування Дня села Деркачівка розпочалося богослужінням на честь Святих  апостолів   Петра і  Павла, де знаходиться Петро-Павлівська церква .

Концертна програма   відбулася  за участю майстрів мистецтв Сумської обласної філармонії та учасників художньої самодіяльності Іваницького сільського Будинку культури. Керівниками району,  Вільшанським сільським головою та в.о. старости вручені Грамоти  працівникам Деркачівського старостинського округу. Протягом святкування були проведені: конкурси для дітей, спортивні змагання для дорослих «Козацькі забави», розіграш безпрограшної лотереї з суперпризами.

За участю гурту «Ромен» проведена дискотека для молоді. Закінчилось свято святковим феєрверком.