АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА У СУМСЬКІЙ «БЕРЕГИНІ»

Дата: 20.07.2018 08:21

Завдяки запровадженому Міністерством юстиції проекту «Я МАЮ ПРАВО!», фахівцями юстиції та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги раз у раз здійснюються спільні виїзди з метою надання населенню адресної безоплатної правової допомоги.

Сьогодні правова допомога була надана представникам Сумського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня». Темами для інформування стали опіка та піклування, особливості отримання спадщини, порядок виплат «дітям війни», а також отримання субсидій.

Таким чином юстиція Сумщини дбає, щоб кожен громадянин знав свої права та міг їх захистити.

Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» на сайті http://pravo.minjust.gov.ua/.