ГОВОРИЛИ ПРО НОВИЙ ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

Дата: 23.07.2018 14:30

Законодавство України постійно розвивається та вдосконалюється, у зв’язку з чим виникає необхідність у постійному обговоренні та опрацюванні нових норм для формування єдиної практики проведення державної реєстрації.
Так, сьогодні в управлінні юстиції Сумщини під головуванням начальника Управління державної реєстрації Наталі Дуднікової відбувся черговий семінар з державними реєстраторами області, присвячений проблемним питанням, які виникають під час державної реєстрації нерухомості.
Особливу увагу було приділено обговоренню Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно для запобігання можливим помилковим діям державних реєстраторів.
Організаторами було надано вичерпні відповіді на запитання, які цікавили державних реєстраторів, та розповсюджено інформаційні матеріали з актуальних питань.