МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА БІЛОПІЛЬЩИНІ

Дата: 23.07.2018 14:32

Безоплатне одержання у власність земельної ділянки, порядок створення об’єднаних територіальних громад, виплат малозабезпеченим верствам населення, розірвання договору оренди землі, єдиний податок та оформлення емфітевзису – найширший спектр запитань отримали фахівці мобільної групи у складі спеціалістів юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги від жителів Білопільщини.
Напередодні, мешканці Ганнівсько-Вирівської та Воронівської сільських рад мали змогу отримати відповіді на хвилюючі правові питання від спеціалістів-правників.
Громадяни отримали вичерпні консультації, а також інформаційні буклети з покроковими інструкціями - як захистити свої права, та як діяти у разі їх порушення.
Юстиція – відкрита для людей!