ХОТІВ З ТРОСТЯНЦЯ ЗА КОРДОН – СПЛАТИВ 65 ТИСЯЧ АЛІМЕНТІВ

Дата: 08.08.2018 10:51

Житель Тростянця неабияк здивував і водночас порадував свою колишню дружину, адже погасив аліментну заборгованість, що сягнула 65 тисяч гривень, хоча постійно скаржився на відсутність коштів.

Причиною зміни рішення боржника стали постанови від державних виконавців про тимчасове обмеження його прав. Особливо «болісним» для нього виявилось обмеження у праві виїзду за межі України, бо якраз запланував поїздку за кордон.

Таким чином, постанова державного виконавця про обмеження в праві виїзду за межі України допомогла дитині отримати належні їй кошти.

Нагадаємо, 29 серпня  наберуть чинності нові зміни до Закону #ЧужихДітейНеБуває, що посилюють відповідальність злісних неплатників аліментів. Зокрема,у разі наявності заборгованості по аліментах понад 6 місяців, строк виконання суспільно-корисних робіт збільшується до 460 годин (наразі, даний строк становить до 240 годин).