КРАСИВА ЦИФРА, ХАЙ БУДЕ КРАСИВИМ МАЙБУТТЯ

Дата: 13.08.2018 14:25

500 шлюб з початку року сьогодні зареєстрували у Зарічному відділі державної реєстрації актів цивільного стану міста Суми. Чоловіком і дружиною стали тендітна красуня-наречена і статний юнак.
Бажаємо молодому подружжю, щоб їхнє сімейне життя було яскравим і наповненим добрими емоціями, очі сяяли, а щастя іскрилось як шампанське у весільних келихах!
Красиві дійства, чарівні пари, сповнені надій на щасливе майбуття, – така атмосфера щоразу панує, коли працівники органів реєстрації поєднують пари. Ще й благословляють на довге благополучне життя заради продовження роду нашого, українського.
Якщо ж хтось не встиг подати заяву до бажаної дати, вони можуть зареєструвати шлюб, скориставшись зручним сервісом від Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», який вже діє не лише в Сумах, а й в Тростянці і Ромнах.
Кохайтеся, а про документи подбає Мін'юст!