ДЕРЖАВНІ ВИКОНАВЦІ СУМЩИНИ ГАРАНТУЮТЬ ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ

Дата: 22.08.2018 16:11

Одним з пріоритетних напрямків в діяльності органів державної виконавчої служби є стягнення коштів на користь державних установ та фондів.

Так, одне з підприємств Шосткинщини настільки погрузло в боргах, що в ситуацію довелось втрутитись державним виконавцям. Завдяки злагодженим діям фахівців юстиції та вчасно вжитим заходам примусового характеру заборгованість перед багатьма стягувачами була ліквідована.

Так, Сумському обласному відділенню Фонду соціального захисту інвалідів повернули 33 тисячі гривень. Крім того, завдяки державним виконавцям з цього ж підприємства було також стягнуто понад 90 тисячгривень шкоди, завданої навколишньому природному середовищу незаконною вирубкою дерев.Також бюджет поповнено на 92 тисячі гривень.

Виконавче провадження – це завершальна стадія судового процесу. Тому, реальневиконаннярішення суду суб’єктомвладнихповноважень є завершальниметапомзахисту прав і повинно сприятивтіленнюзаконів у життя та зміцненню авторитету держави в цілому

Закон - один для всіх!