Педагогічний форум на базі Вільшанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

Дата: 30.08.2018 09:52

29 серпня 2018 року на базі Вільшанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів пройшов серпневий педагогічний форум, у якому взяли участь працівники відділу освіти, молоді та спорту Вільшанської сільської ради,  учителі Вільшанської ЗОШ, Деркачівської і Козелянської філій та вихователі Вільшанського ДНЗ «Ромашка». З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Вільшанський сільський голова М.В. Мельніков, повели аналіз роботи закладів за минулий рік та намітили плани на майбутнє покращення матеріально–технічної бази та організації навчально-виховного процесу начальник відділу освіти, молоді та спорту Вільшанської сільської ради О.І. Токаренко, директор Вільшанської ЗОШ В.О. Захарченко та завідуюча Вільшанським ДНЗ Т.М. Святець. Сама ж педагогічна рада «Місто педагогічних інновацій» пройшла у вигляді презентації методичними об’єднаннями інноваційних технологій, які вони використовують у своїй роботі.