Дякуємо «Дружбі Новій» (Кернел) за добро!

Дата: 31.08.2018 15:02

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб
або садить дерево.
Найбільш тонка, найбільш складнапраця,
коли людина приходить до людини,
бачить у її очах, читає "поміж рядків"
її поклик про допомогу.
Цяпраця є вищоюміроюлюдського духу".

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим спонсорам агропідприємству   Дружба Нова  (Кернел) та БФ «Разом з Кернел», людям, які відставивши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу  та надали кошти  у сумі 500 тисяч гривень Вільшанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Нове освітнє середовище – основна вимога створення Нової української школи. А для його створення потрібно немало зусиль і коштів. Створення такого середовища для учнів початкових класів у Вільшанській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів стало можливим завдяки значній  фінансовій підтримці корпорації «Кернел». І сьогодні учні 1-4 класів зможуть ходити затишними шкільними коридорами, користуватися відремонтованими санвузлами . Учні  1–х класів відчуватимуть себе комфортно у естетично оформлених класних та ігрових кімнатах.

Добрі справи підприємства Дружба Нова  (Кернел) та БФ «Разом з Кернел» не залишаються непоміченими - вони як маячки світять  тим, хто чекає допомоги.

Виконавчий комітет Вільшанської сільської ради, дирекція школи, педагогічний колектив та вся Вільшанська громада  щиро дякують корпорації «Кернел» за надання змоги створення такого комфортного освітнього середовища. Наші учні отримуватимуть не лише якісні знання, а й навчатимуться у затишній школі!