Свято Першого дзвоника у Вільшанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Дата: 03.09.2018 11:33

1 вересня - особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини.

Радісна, піднесена атмосфера панувала на подвір’ї Вільшанської загальноосвітньої школи. Свято першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину. День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Цьогоріч шкільна родина поповнилася 30 – ма першокласниками, а для 11 одинадцятикласників у стінах закладу пролунав перший дзвінок востаннє. Приємно, що на свято завітали гості: Власенко Олег Дмитрович – заступник голови агрохолдингу «Кернел» (який подарував кожному першокласнику канцелярські набори), Євдокимова Тетяна Олександрівна – депутат Сумської обласної ради (яка вручила сертифікат на отримання дитячого ігрового комплексу «Вітрячок»), Мельніков Михайло Віталійович – Вільшанський сільський голова, Токаренко Олександр Іванович – начальник відділу освіти, молоді та спорту Вільшанської сільської ради (який вручив грамоту начальнику відпочинкового табору «Веселка» Демиденко І.В.). Директор школи В.О. Захарченко разом із виступаючими привітали усіх з початком навчального року  та побажали нових творчих звершень. Від  імені батьків першокласників  виступила Носаль А.М., яка побажала дітлахам якнайшвидше призвичаїтися до шкільного середовища.

Після свята всі учні та їх батьки  розійшлися по відремонтованих  та святково прикрашених класних кімнатах на зустріч зі своїми класними керівниками.