ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ СУМЩИНИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ПОЧАВСЯ З УРОКУ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

Дата: 04.09.2018 15:26

Знаково, що у рік реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» перший урок у сумських школах присвятили правовим знанням.

Фахівці юстиції Сумщини для учнів старших класів області провели уроки «Я МАЮ ПРАВО!», темою яких були права і  обов’язки дітей.

У цікавій формі школярам  розповіли про основні положення Конвенції про права дитини та про права, гарантовані Конституцією України. Розмова була по-дорослому серйозною, адже старшокласники вже не малолітні діти, вони перейшли до правової категорії – неповнолітні особи.  Це передбачає повну адміністративну відповідальність та більш сувору кримінальну.

Школярі  уважно слухали, задавали запитання та жваво обговорювали важливі для них теми, така зацікавленість – вияв поваги до права і щира впевненість – Україні бути правовою державою!