ІНФОРМУВАЛИ СТУДЕНТІВ СумДУ

Дата: 01.10.2018 13:03

Юстиція Сумщини у поширенні правової інформації не знижує активності. На часі – просвітницька робота у студентських колективах вищих навчальних закладів, що розпочалася зустрічами у стінах Сумського державного університету, яка супроводжується важливими темами – «Як протидіяти булінгу?» та «Вимагають хабара за іспит чи навчання?».
Яскраві інформаційні матеріали, зацікавлений діалог – ефективне спілкування з молоддю, без сумніву, дасть позитивний результат. Студентство – активне, небайдуже, з прагненням реалізувати себе в рідній країні, зможе допомогти своїм молодшим товаришам подолати булінг та викорінити проблеми хабарництва у вишах. Знаннями про ці явища та методи протидії, ми наближаємо бажаний результат – розвинена правова держава.