13 жовтня на стадіоні в селі Вільшана відбувся відкритий турнір з футболу, присвячений Дню захисника України.

Дата: 16.10.2018 13:05

Організація та проведення турніру покладалася на відділ освіти, молоді та спорту Вільшанської сільської ради.

У турнірі взяли участь чотири команди: ФК «Вільшана», ФК «Молодь Вільшана», «Збірна Вільшанської ОТГ» та  ФК «Олімпік» смт Недригайлів.  В ході турніру першість завоювала ФК «Вільшана». Друге місце посіла команда «Олімпік», третє – «Молодь Вільшана» і четверте – «Збірна Вільшанської ОТГ».

За зайняте четверте місце грамотами нагородили гравців  «Збірної Вільшанської ОТГ» (капітан Громико Валерій).

Бронзові призери – команда «Молодь Вільшана» (капітан Сергій Строколіс) отримала кубок та медалі за третє місце.

Фіналісти змагань  – команда  «Олімпік» (капітан Ігор Мікулінцев) була нагороджена кубком та медалями за друге місце.  А головний приз – красень-кубок та медалі за перше місце були вручені переможцям змагань  –  команді ФК«Вільшана».

Кращими  гравцями турніру стали:  Король Сергій («Збірна Вільшанської ОТГ»), Риблко Роман  (ФК «Молодь Вільшана»), Тимченко Ігор («Олімпік»), Головченко Євгеній (ФК «Вільшана»).

Також за підсумками Чемпіонату Недригайлівського району 2018 рокувизначені кращі гравці ФК «Вільшана»:

Кращий воротар – Громико Валерій,кращий захисник – Меркулов Віталій, кращий півзахисник – Мошна Сергій,кращий нападник – Акімов Ростислав, наймолодший гравець команди – Акімов Костянтин, кращий бомбардир  – Меркулов Євгеній, кращий молодий гравець – Строколіс Юрій.

Кращі гравці отримали статуетки та грамоти від виконавчого комітету Вільшанської сільської ради.