МАЙНО ТА АВТО – В РАХУНОК АЛІМЕНТНОГО БОРГУ

Дата: 10.10.2018 09:48

Трьом своїм дітям батько з Конотопа заборгував майже 300 тисяч гривень. Після чергового діалогу з державними виконавцями, які повідомили про санкції ІІ пакету закону #ЧужихДітейНеБуває, чоловік зрозумів, що подальше зволікання приведе до збільшення суми боргу, адже штрафи за невчасну сплату невідворотно зростатимуть. Рішення батька було таким: він передав у власність своїй колишній дружині частину будівель двох магазинів та легковий автомобіль, чим і розрахувався з заборгованістю зі сплати аліментів на утримання трьох дітей у повному розмірі.

Нагадуємо, що відповідно до норм ІІ пакету Законів #ЧужихДітейНеБуває, запроваджено систему фінансових санкцій для тих батьків, які не сплачують аліменти своїй дитині: 1 рік несплати – 20 %, 2 роки – 30%, 3 і більше років – 50 % від суми боргу.

Тож шановні батьки, не порушуйте своїми діями чи бездіяльністю права дитини, вчасно сплачуйте аліменти. Тим паче, що відсутність чи приховування коштів не завада для забезпечення своїх дітей.

Закон – один для всіх!