КОЛИСЬ ВЕЛИКЕ КОХАННЯ ЗАКІНЧИЛОСЬ РОЗПОДІЛОМ МАЙНА

Дата: 02.11.2018 10:16

На жаль, не всі пари живуть довго і щасливо все своє життя, інколи доводиться пройти через розлучення і розподіл майна. І не завжди чоловік і дружина витримують цей іспит. Буває й так, що колись кохана людина може стати ворогом номер один.

На Конотопщині виник спір між подружжям при розподілі спільно нажитого майна. Навіть рішення суду не стало переконливим аргументом для чоловіка, щоб все ж сплатити колишній дружині грошову компенсацію за надлишково отримане майно. Тільки застосування державними виконавцями до боржника арешту рахунків та оголошення у розшук транспортних засобів, змусили його розпрощатися майже з 60 тисячами гривень та вирішити  довготривалий спір.

Важлива ознака правової держави – забезпечення фактичного виконання судового рішення. Юстиція Сумщини працює у цьому напрямі  і небажання деяких боржників не стане на заваді в його реалізації.

Закон – один для всіх!