ІНІЦІАТИВУ МІН`ЮСТУ ПО УПРОВАДЖЕННЮ НОТАРІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ СЕЛА ПІДТРИМУЮТЬ У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ

Дата: 05.11.2018 09:28

Важливий елемент втілення ініціатив Мін’юсту в життя – вивчення громадської думки, щоб прийняті рішення були співзвучними з думками громадян.
Фахівці обласної юстиції побували у Сумському районі для того, щоб вивчити позицію сільського населення щодо діяльності «Уповноважених осіб» Мін’юсту, які відповідно до законопроекту №9140 зможуть вчиняти такі нотаріальні дії як: оформлення спадщини, дарування та договорів довічного утримання, засвідчення вірності копій документів, а також видача свідоцтв про народження і смерть. Громадяни, з якими спілкувалися, давали однозначні відповіді: ініціатива актуальна, у разі її втілення в життя, багато людей будуть вдячними за те, що зможуть отримати нотаріальні послуги без поїздок у Суми, очікування в чергах, без зайвих фінансових витрат.
Отож, думка сільського населення звучить переконливо: селяни підтримують ініціативу, спрямовану на доступність нотаріальних послуг.