РОБОТА МОБІЛЬНИХ ГРУП: КОНСУЛЬТАЦІЇ, ІНФОРМУВАННЯ – ВСЕ СКЛАДАЄТЬСЯ У ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ДІАЛОГ

Дата: 09.11.2018 08:27

На Лебединщинісьогодніконсультувалигромадянфахівціобласноїюстиції разом ізпрацівниками центру з наданнябезоплатноївторинноїправовоїдопомоги.

Виїзнамобільнагрупарозгорнула свою роботу у селіБудилка, а потім – у центрі Лебедина, на Соборнійплощі.

Черговізустрічіяскравопродемонструвалипотрібність і великезначеннятакоїроботи – як у селі, так і в місті, люди охоче прийшли на зустріч з юристами, адже, як виявилося, нагальнихзапитаньбагато. Стосувалися вони земельнихвідносин, орендипаїв, виплаталіментів, спадкових справ.

Спілкуючись, люди виявлялизацікавленість в інформації про всіноваціїМін`юсту, кампанії по протидіїбулінгу та домашньомунасильству.
Юстиція – відкрита для людей!