ПЕРЕВИЩИЛИ 80 %

Дата: 09.11.2018 15:31

Вже давно полюбився громадянам зручний сервіс від Міністерства юстиції України – видача свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому будинку. І цифри дійсно вражають.

У 2018 році на 23 % зросли минулорічні показники виданих свідоцтв про народження безпосередньо у пологовому будинку. Так, за 10 місяців поточного року документ про народження в закладах охорони здоров’я отримали 81 % новонароджених жителів Сумщини.

Переконливі відсотки є наглядним свідченням потрібності і актуальності сервісів Мін'юсту, покликаних зробити звичні адміністративні процедури зручними і комфортними.

Нагадуємо, в пологовому будинку можна не лише отримати свідоцтво про народження дитини, а й подати документи для реєстрації її місця проживання. Разом з тим, за бажання матусі, спеціалісти юстиції можуть надати фахову допомогу щодо порядку отримання соціальної допомоги.

Юстиція – відкрита для людей!