МАЙНО ДІЛИЛИ З ВИКОНАВЦЯМИ

Дата: 21.11.2018 15:44

Дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності.  У Конотопі між подружжям, що розлучилося, виникло непорозуміння з розподілом спільного майна, яке вони не змогли самостійно врегулювати. Справа дійшла до суду, а згодом і органи  юстиції супроводжували даний тривалий спір.

Два роки тому за рішенням суду, для забезпечення позову, державною виконавчою службою було накладено арешт на спільне майно подружжя.

Згодом, на виконання надійшов виконавчий документ, який вже  зобов’язував передати майно від дружини до чоловіка.  Своєчасні дії державного виконавця сприяли швидкому врегулюванню сімейного питання, у зв’язку з чим автомобіль, газонокосилка, СВЧ піч, меблі та інша побутова техніка були передані чоловікові.