НА ВЕСІЛЬНИЙ РУШНИК – У РІЧНИЦЮ ПЕРЛИНОВОГО ВЕСІЛЛЯ

Дата: 21.11.2018 11:46

Відсвяткувавши 30 років подружнього життя,у Недригайлівському відділі реєстрації актів знову на рушник стала пара Світлани та Вячеслава.

Перлинове весілля є символом бездоганних сімейних відносин, оскільки справжні перли ніколи не тьмяніють, а  30 років як 30 перлин, нанизані на нитку спільного подружнього життя.

Проживши стільки років разом, Світлана та Вячеслав і до сьогоднізмогли зберегти ту любов і ніжність, з якою був створений цей союз.

Тож бажаємо сімейній парі, щастя, добра і гармонії. Нехай їхнє щастя не закінчувалося ніколи, а  почуття кохання існує вічно!

Шановні жителі Сумщини, ви маєте можливість зробити ювілей вашого весілля урочистим та незабутнім завдяки послугам запровадженим Міністерством юстиції України. Наповнюйте кожну мить вашого життя щасливими та радісними моментами.

#ДеньНародженняКохання