СВІТЛО ПРАВА – НА ПРОБЛЕМУ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Дата: 27.11.2018 15:16

В Україні стартує просвітницька кампанія високої громадської активності «16 днів проти насильства». Щороку з 25 листопада по 10 грудня проводяться заходи, щоб привернути увагу до цієї суспільної теми.
Не залишаючись осторонь, в самому центрі міста юстиція Сумщини разом з партнерами провела правопросвітницьку акцію з розповсюдженням серед громадян корисних правових знань.
Фахівці юстиції надали людям правову інформацію з чітким визначенням поняття «домашнє насильство», що робити у разі його проявів, що таке «обмежувальний припис», де і як можна отримати допомогу жертвам жорстокого поводження.
Мін'юст не залишається осторонь цієї гострої проблеми сучасності, реалізуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» і поряд з іншими небайдужими громадянами здійснює велику роботу, щоб назавжди зв’язати руки «доморощеним тиранам».