СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ – ДЖЕРЕЛО АЛІМЕНТІВ

Дата: 03.12.2018 14:52

На Недригайлівщині батька Володимира зовсім не цікавило, що його донька Владислава обрала спорт та вже має значні досягнення. Й до сплати аліментів чоловікові було байдуже,  тому й накопичив боргів майже 30 тисяч гривень.

Завдяки посиленню відповідальності за несплату аліментів, враховуючи норми закону #ЧужихДітейНеБуває, державним виконавцем встановлено відповідні обмеження прав боржника та складено протокол за вчинення правопорушення за ст. 183-1 КУпАП, що передбачає  120 годин суспільно корисних робіт.

Наприкінці листопада батько-боржник почав свою примусову «трудову діяльність» у Коровинській об’єднаній громаді на благоустрої сільських  кладовищ.

Нагадаємо, що ініціативи Мін'юсту дозволяють застосовувати суспільно корисні роботи до неплатника аліментів декілька разів. Вся сума коштів від такого виду робіт йде на погашення аліментних боргів.