ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА СТАРТУВАВ НА СУМЩИНІ

Дата: 11.12.2018 09:13

Традиційно разом з першим снігом у великі міста та невеличкі села приходить Всеукраїнський тиждень права, об’єднуючи правовими знаннями всіх громадян – від малого до великого.

Корисні лекції, правові ігри, вікторини, конкурси, виховні години, надихаючі яскраві конкурси малюнків, зустрічі зі студентами та дні відкритих дверей – це лише невелика частина цікавих правоосвітніх заходів, що чекають на жителів і гостей Сумщини.

«Всеукраїнський тиждень права – це чудова можливість консолідувати свої зусилля всій юридичній спільноті і українцям

з активною громадянською позицією навколо масштабної місії – поширення правових знань серед населення та розбудови нової правової культури в українському суспільстві», - зазначає керівник обласної юстиції Ірина Свистун.

Запрошуємо всіх бажаючих стати частиною яскравого насиченого правового тижня.