ЗАБОРГОВАНІ МІЛЬЙОНИ ПОВЕРТАЛИ ДЕРЖАВНІ ВИКОНАВЦІ

Дата: 13.12.2018 09:42

Півтора мільйони гривень та виконавчий збір в державу – такі результати роботи органів юстиції по стягненню боргу з юридичної особи на Сумщині.

В економічному житті підприємств часто так буває, що виникають зобов’язання. Важливо, щоб вони не стали борговими.

Агрофірма в Середино-Будському районі таки свої зобов’язання перед іншою юридичною особою в сумі більше півтора мільйона гривень змушена була виплачувати за рішенням суду.

Державним виконавцем було накладено арешт на майно та рахунки боржника. Разом з тим, роз’яснено наслідки невиконання рішення суду зі сплати заборгованості.

У результаті заходів примусового стягнення, фірма була змушена сплатити не тільки понад півтора мільйони гривень заборгованості, а ще й майже 154 тисячі гривень виконавчого збору, яким поповнився бюджет.