ДЕРЖАВНІ ВИКОНАВЦІ ВТІЛЮЮТЬ РІШЕННЯ СУДУ В ДІЮ

Дата: 13.12.2018 14:35

Рішення суду нічого не вартує доки воно не буде виконане. І саме на органи юстиції покладена важлива і відповідальна місія втілення його в дію. Адже тільки після того, як рішення буде виконане, особа відчуває, що живе у правовій державі, де у неї є права і обов’язки, які захищаються законом і за порушення яких настає відповідальність.

Саме страх відповідальності і розуміння невідворотності покарання змусили сплатити конотопського підприємця майже 50 тисяч гривень податкових зобов’язань.

Маючи заборгованість перед державою зі сплати єдиного податку та орендних платежів, фізична особа-підприємець не поспішав виконувати рішення суду щодо їх сплати, тому справа дійшла до виконавчої служби.

Завдяки цілеспрямованій та своєчасній роботі державних виконавців зазначена сума була сплаченав повному обсязі.

Таким чином, небажання деяких боржників своєчасно розраховуватись зі своїми борговими зобов’язаннями не стане на заваді для фактичного виконання судових рішень, адже державні виконавці завжди на варті втілення їх у життя