СТУДЕНТАМ КОЛЕДЖУ – ПРО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

Дата: 17.12.2018 09:30

Студенти коледжу Сумського національного аграрного університету активно долучилися до Всеукраїнського тижня права, який цьогоріч приурочений до 70-річчя Загальної декларації прав людини.

Фахівці юстиції говорили з майбутніми правниками про Європейський Суд з прав людини – головну правову інституцію, де кожен громадянин може захистити свої права у випадку, коли всі національні можливості вичерпані. Неабиякий інтерес викликала розповідь про найбільш резонансні справи Європейського Суду з прав дізнались і про діяльність Регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області.

Активні першокурсники також цікавилися напрямами роботи юстиції та перспективами проходження практики.