ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ ЯК СПОСІБ ПРАВОВОГО ВИХОВАННЯ

Дата: 17.12.2018 09:31

Правове виховання у формі кіносеансу - спеціалісти юстиції Сумщини в рамках Всеукраїнського тижня права зустрілись зі студентами-правниками ІІ курсу Сумського державного університету.

Говорили про Загальну декларацію прав людини – основоположний документ про права людини, а також разом переглянули фільм «Дивовижна легкість», що наскрізь пронизаний ідеєю боротьби проти торгівлі людьми. Головний герой фільму пізнав себе в політичнійборотьбі за скасуванняработоргівлі та рабства загалом – на той момент основимогутностіБританськоїімперії.

Рабство є незаконним у всіх країнах світу, але мільйони людей продовжують потрапляти в пастку торгівлі людьми кожного року.

Постраждати може будь-хто, тому поінформованість – перший крок до особистої безпеки.