ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ЧАСТОЧКА ДОБРА В МАЛЕНЬКІ ДОЛОНЬКИ

Дата: 20.12.2018 08:32

Творити добро – це найбільше щастя. Коли на порозі День Святого Миколая, якого з нетерпінням чекають всі-всі дітки, юстиція Сумщини вітає малечу, яка особливо цього потребує. Вже за традицією усміхнені дорослі завітали до крихіток Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини, які простягають до гостей свої ручки зовсім не за подарунками…
Проте, незмінним атрибутом новорічних свят все ж є яскраві святково запаковані сюрпризи, які відображаються сяйвом в щасливих допитливих оченятах. Саме щира радість і непідробні емоції є найбільшою подякою за маленький прояв добра і піклування.
Гарна традиція в управлінні юстиції складалася роками. Це не разовий прояв щедроти, а постійна щомісячна допомога.