СЕРВІС ВІД МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» ОФІЦІЙНО ЗАПРАЦЮВАВ У ШОСТЦІ

Дата: 26.12.2018 08:30

У величній, оновленій за сприяння міської ради залі відділу державної реєстрації актів цивільного стану міста Шостка неймовірно світло від почуттів. А ще й казкові янголи додають урочистості цьому білосніжному дню, коли в Шостці відбувається перша церемонія у проекті Міністерства юстиції України «ШЛЮБ ЗА ДОБУ». Щасливі закохані Натан та Ірина не стали чекати місяць і сказали свої заповітні «Так», скориставшись зручним новим для Шостки сервісом.

Відтепер вже в чотирьох містах Сумщини: Сумах, Тростянці, Ромнах і Шостці – пари можуть обирати сучасний, позбавлений бюрократичних процедур, формат одруження.

За майже два роки дії в області проекту «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» укладено 858 шлюбів, у 2018 році сервісом скористалося 540 пар. Це близько 10 % від усіх одружень, які зареєстровані  на Сумщині.

Нагадаємо усім закоханим, що юстиція надає можливість  стати чоловіком і дружиною, не чекаючи місяць. Ви можете ще встигнути подарувати одне одному передноворічне сніжне весілля.

Партнерами проекту «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» на Сумщині є:

комунальний заклад Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв:

місто Суми, вулиця Петропавлівська,49, телефон: 0542- 22-27-31;

комунальний заклад «Тростянецький краєзнавчий музей»:

місто Тростянець, вулиця Миру, 2; телефон: 05458-5-12-54;

відділ культури виконавчого комітету Роменської міської ради: місто Ромни, вулиця Коржівська, 94, телефон: 05448- 5-16-34;

комунальний заклад «Шосткинський центр культури і дозвілля»: місто Шостка, бульвар Садовий,13, телефон: 05449- 6-25-69.