ПРОВЕДЕНО НАРАДУ ЗІ СПЕЦІАЛІСТАМИ ВІДДІЛІВ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ СУМЩИНИ

Дата: 26.12.2018 08:33

Напередодні відбулася нарада зі спеціалістами відділів державної реєстрації Сумщини під головуванням заступника начальника управління юстиції Наталі Дуднікової. Обговорили проблемні питання, що виникають у роботі відділів, шляхи їх вирішення, підвели підсумки роботи за поточний період 2018 року та окреслили завдання на 2019 рік. Також, розібрали питання, які розглядалися на Всеукраїнському семінарі з керівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану у місті Івано-Франківськ.
Підсумком зустрічі став зріз знань, який показав рівень орієнтування фахівців в законодавстві України. Зокрема, Законах України «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та спеціальному законодавстві, що регулює діяльність відділів державної реєстрації актів цивільного стану.
Систематичні зустрічі в колі колег – гарна можливість проаналізувати зроблене та визначити вектори подальшої роботи.