ПОВЕРНУВСЯ НА БАТЬКІВЩИНУ І ВРЕШТІ СПЛАТИВ ДОНЬКАМ МАЙЖЕ 150 ТИСЯЧ ЗАБОРГОВАНИХ АЛІМЕНТІВ

Дата: 27.12.2018 09:06

В той час, коли донька Дарина та Поліна чекали від свого батька з міста Суми піклування і підтримки, він спокійно працював закордоном і не переймався своїми батьківськими обов’язками.

Та, можливо, боржник не до кінця усвідомлював масштаби невиконуваного зобов’язання перед власними дітьми, адже борг сягнув 93 тисяч гривень. До того ж, державними виконавцями нараховано 50 % штрафу, що становить понад 46 тисяч гривень та 10 % виконавчого збору, а це – більше 9 тисяч гривень.

Коли неплатник повернувся на Батьківщину, на нього вже «чекали» заходи примусового характеру, передбачені двома пакетами ініціатив Мін'юсту з народною назвою #ЧужихДітейНеБуває. Зокрема, ряд заборон, серед яких і обмеження у праві виїзду за кордон.

Щойно батько, без зайвих докорів сумління, знову зібрався на заробітки, прикордонники повідомили йому про відмову в перетині державного кордону.

Ось так, вже не в змозі уникнути виконання батьківського обов’язку, горе-батько примусово сплатив весь борг, а це – майже 150 тисяч гривень.

Ця історія – наочне підтвердження неминучості виконання зобов’язання, а особливо – батьків перед своїми дітьми.