СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ ЯК ПОЧАТОК ВИПЛАТИ АЛІМЕНТНОГО БОРГУ

Дата: 27.12.2018 09:07

Трьом своїм дітям батько із Кролевця заборгував більше 106 тисяч гривень аліментів. Несплату пояснив тим, що ніде не працює. Проте ініційований Міністерством юстиції України закон #ЧужихДітейНеБуває має дієві важелі впливу на таких батьків. Зокрема, ефективно працюють тимчасові обмеження у праві керування транспортним засобом, володінням зброєю, у праві полювання та виїзду за межі України. Також реальним засобом відпрацювання батьком аліментних боргів стали суспільно корисні роботи, які застосовуються державними виконавцями у разі виникнення заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.

Боржник вже відпрацював намісцевому комунальному підприємстві 120 годин суспільно корисних робіт, завдяки чому вдалося частково погасити заборгованість зі сплати аліментів.Отже, початок покладено і діти завдяки  державному примусу отримали, можна сказати, новорічний подарунок.

Нагадаємо, що суспільно корисні роботи можуть застосовуватися неодноразово і всі зароблені кошти перераховуються в рахунок аліментного боргу.