ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: В НОВОРІЧЧЯ ПОДАРУВАЛИ ТРЬОМ ПАРАМ МОЛОДЯТ СВЯТО КОХАННЯ

Дата: 03.01.2019 09:15

Трьом закоханим парам Сумщини Новий 2019 рік приніс бажання створити родини. Швидко та якісно втілити мрію в життя допоміг сервіс від Міністерства юстиції «Шлюб за добу». Дана послуга покликана зробити одруження максимально зручним та комфортним. Крім обласного центру вона вжедіє в Тростянці, Ромнах та Шостці.

Ще одна пара в Новому році стала на весільний рушник у містіШостка.

З початку діїсервісу понад 850 пар Сумщини поєднали свої долі, не чекаючи місяць, просто зробивши 3 прості кроки: обрали дату та час проведення державної реєстрації, звернулись до організатора державної реєстрації шлюбу та завітали на власне весілля.

Тож, нехай буде прекрасною доля новостворених українських родин, благословляється спільне життя благополуччям і нев’янучим коханням, а щорічні новорічні приготування будуть приємним нагадуванням про найважливіший крок, що змінив їхні життя на завжди.