Вільшанська громада
Сумська область, Роменський район

ДЛЯ 61 НЕРОЗДЕРЖАВЛЕНОГО ЗМІ НА СУМЩИНІ НАСТУПИВ ДЕДЛАЙН

Дата: 16.01.2019 11:24
Кількість переглядів: 433

Юстицією Сумщини прийнято 61 рішення про визнання недійсними свідоцтв про державну реєстрацію друкованих засобів масовоїі iнформації. 
Роздержавлення засобів масовоїі iнформації, тобто виведення зі складу їх співзасновників органів державної влади і місцевого самоврядування, відбувалося згідно законодавства у два етапи, починаючи з 2016 року.

Першими, обравши новий спосіб діяльності редакції друкованого ЗМІ, перереєструвалися 9 видань. Протягом другого етапу, який завершився 31 грудня 2018 року, за ініціативою засновників 5 друкованих засобів масовоїі iнформації перереєстровано, а 12 – припинено вихід за рішенням самих співзасновників.

Наразі прийняті рішення по тим виданням, які так і не спромоглися виконати вимоги Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масовоїі iнформації».

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь