Привітали ювілярів з 90-річчям

Дата: 22.01.2019 16:00

У ці чудові зимові дні Вільшанська сільська рада   багата на ювілярів , які в січні відзначають своє 90-річчя.Це мешканці села Великі Будки - Марченко Василь Андрійович, с. Вільшана - Мартиненко Катерина Сергіївна, с. Деркачівка – Шевець Марія Хомівна та Олійник Григорій Антонович.

В день поважного ювілею до іменників з’їхалося багато гостей, щоб вручити найдорожчий і найпочесніший подарунок – повагу, любов, визнання.

Зсердечними та  теплими  словами, подарунками вітали ювілярів представники влади -в.о. старости Деркачівського старостинського округу Дяченко Ю.В.,секретар Вільшанської сільської ради Криштоп С.В.,начальник відділу праці  та соціального захисту  Вільшанської сільської ради ДремоваЛ.М, начальник відділу культури та туризму Вільшанської сільської ради Подоляка Л.М..Гості побажали іменинникам усіляких гараздів, довголіття при доброму здоров’ї, а також мирного неба над Батьківщиною.

І нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.